احمدی نژاد را به صورت مشروط به ساختمان لادن راه دادند

احمدی نژاد را به صورت مشروط به ساختمان لادن راه دادند

محمود احمدی نژاد

پس از تلاش های محمود احمدی نژاد و اسفندیار رحیم مشایی برای تاسیس دفتر رئیس جمهور سابق در کاخ ریاست جمهوری و باقی ماندن در پاستور، که با اطلاع رسانی به موقع رسانه ها ناکام ماند؛ اینک احمدی نژاد باید طبقات ساختمان لادن را هم تخلیه کند…

 

 

پس از تلاش های محمود احمدی نژاد و اسفندیار رحیم مشایی برای تاسیس دفتر رئیس جمهور سابق در کاخ ریاست جمهوری و باقی ماندن در پاستور، که با اطلاع رسانی به موقع رسانه ها ناکام ماند؛ اینک احمدی نژاد باید طبقات ساختمان لادن را هم تخلیه کند.

در حالی که امروز احمدی نژاد و تیمش به ساختمان لادن در خیابان آرژانتین رفتند، ظاهرا مسوولان جدید دفتر روحانی ضمن موافقت با حضور آنها در یکی از طبقات این ساختمان، از آنها خواسته اند طبقات دیگر را تخلیه کنند.
ظاهرا این ساختمان طبقات متعددی دارد و مسوولان ریاست جمهوری برای امور دیگر به آن نیاز دارند.


قابل ذکر است، ساختمان لادن در ونک که پیش از این در اختیار سازمان مدیریت و برنامه ریزی بود، چند سال پیش به کنترل نهاد ریاست جمهوری درآمد و پس از بازسازی در اختيار علي سعيدلو معاون امور بين‌الملل احمدي‌نژاد قرار گرفت و در این روزهای آخر، تحت ریاست بقایی قرار گرفت.


این دفتر، با عنوان «دفتر رئیس جمهور دوره نهم و دهم» هم سربرگش را زده و هم مشایی برای معاون آن حکم زده است.


محمود احمدی‌نژاد بعد از مراسم تنفید و تحویل رسمی نهاد ریاست‌جمهوری به حسن روحانی، به‌همراه اسفندیار رحیم مشایی به ساختمان لادن رفته است. پیش از انتخاب ساختمان لادن، احمدی‌نژاد که قرار بود رییس‌جمهور سابق شود تلاش‌هایی جهت در اختیارگرفتن دفتری در پاستور از سوی دولت دهم انجام شد که با اطلاع رسانی به موقع رسانه، این اقدام منتفی شد.

ارسال نظر