استیلی : در دیدار با استقلال مجیدی را می گیریم!

استیلی : در دیدار با استقلال مجیدی را می گیریم!

به نقل از خبرگزاری فارس :

حمید استیلی گفت : بعد از نتیجه خوبی كه برابر صنعت نفت گرفتیم به بازیكنان استراحت دادیم تا با یك روحیه خوب تمرینات خود را آغاز و خود را برای برگزاری یك اردوی خوب در مشهد آماده كنیم.

وی بیان کرد : در این اردو تلاش خواهیم كرد شرایط تیمی خودمان را بهتر و خود را آماده كنیم تا بعد از تعطیلات پر قدرت‌تر جلوی حریفان بایستیم و فوتبالی زیبا كه هواداران آن را دوست دارند به نمایش بگذاریم.

استیلی در خصوص سجده شكرش پس از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار داشت : فقط خواستم از خداوند تشكر كنم كه شرمنده این هواداران نشدم. خوشبختانه همه دست به دست هم دادیم تا این نتیجه خوب رقم بخورد و هواداران شاد شوند. من باز هم اعتقاد دارم كه این تیم روز به روز بهتر می‌شود و روان‌تر بزای خواهد كرد.

سرمربی پیروزی درباره اینكه گفته می‌شود كه این برد جوابی به اظهارات مایلی كهن بود،  می گوید: مایلی كهن بزرگ ما است و مربی من بوده و در همه حال به او احترام می‌گذارم و همیشه برای ایشان آرزوی موفقیت دارم. ما زحمت كشیدیم و نتیجه گرفتیم. اگر در بازی‌های گذشته بدشانس نبودیم اولین برد خود را زودتر جشن می‌گرفتیم.

استیلی در جواب این سؤال كه برای دربی چه برنامه‌ای دارید گفت: اول باید خودمان را برای دیدار سخت مقابل ذوب آهن در اصفهان آماده كنیم. ذوب آهن در چند سال اخیر تیم خوبی نشان داده و قطعا مقابل ما انگیزه زیادی دارد. از طرف دیگر ما هم می‌خواهیم تا قبل از دربی شرایطمان بهتر شود.

وی همچنین گفت : صددرصد در دربی بهتر به میدان خواهیم رفت و نمایش بهتری خواهیم داشت. هر روز كه می‌گذرد ما بهتر می‌شویم و قطعا 25 شهریور و در دیدار با استقلال یك بازی زیبا را به نمایش می‌گذاریم.

استیلی در جواب به این سؤال كه برای مهار مجیدی چه برنامه‌ای دارید به فارس اظهار داشت : در هر تیمی نقاط ضعف و قوتی و بازیكن خوبی وجود دارد. ما با یك برنامه ریزی خوب برای بازیكنان استقلال و مجیدی پا به دربی خواهیم گذاشت و قطعا شرایط را می‌سنجیم تا بهترین تصمیم را برای رسیدن به اهدافمان بگیریم. ما هم بازیكنان خوبی داریم كه هر كدام هر لحظه می‌توانند تاثیرگذار و موثر باشند. امیدوارم با حمایت هواداران بتوانیم در دربی نتیجه خوبی بگیریم.

وی در پایان در خصوص دیدار ایران مقابل اندونزی كه جمعه هفته جاری برگزار می‌شود تصریح كرد: با توجه به اینكه تیم ملی اولین بازی خود را باید در ورزشگاه آزادی انجام دهد قطعا با یك پیروزی خوب می‌تواند دل هواداران را شاد و شرایط را برای صعود مساعد كند. برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌كنم و امیدوارم بازیكنان پرسپولیس نیز بهترین بازی خود را برای كی‌روش و تیم ملی انجام دهند.

ارسال نظر