افزایش مجدد قیمت سکه و طلا

افزایش مجدد قیمت سکه و طلا

قیمت سکه و طلا مججدا افزایش یافت
کشتی آرای در گفت و گو با خبرنگار واحد مرکزی خبر اظهار داشت : قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، ساعت ۱۸ امروز در بازار آزاد به ۵۶۴ هزار تومان رسید که در مقایسه با سه شنبه هشتم شهریور،هشت هزار تومان افزایش داشت.

http://javancamp.com/img/mf/2011/07/seke-_-tala-_-gold-.jpg

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر از افزایش قیمت طلا و انواع سکه در بازار آزاد خبر داد.

وی با اشاره به اینکه قیمت طلا در هرکشوری به قیمت جهانی آن وابسته است ، افزایش قیمت طلا در بازار جهانی را علت گران تر شدن این فلز ارزشمند در بازار داخل اعلام کرد.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با بیان اینکه امروز هر اونس طلا در بازارهای جهانی با افزایش ۶۲ دلاری نسبت به چهار روز پیش، هزار و ۸۸۵ دلار معامله شد،گفت : افزایش بدهی های اروپا ،کاهش شاخص اشتغال و افزایش نرخ بیکاری را در آمریکا، علت گران تر شد طلای زرد است.

کشتی آرای، نرخ نیم و ربع سکه را در ساعت ۱۸ امروز در بازار آزاد به ترتیب ۲۷۵ هزار و ۱۴۲ هزار تومان بیان و اضافه کرد: این ارقام نسبت به سه شنبه پیش به ترتیب ۵۰۰۰ و ۱۰۰۰ تومان افزایش نشان می دهد.

وی افزود : امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم هم در این ساعت ۵۸۰ هزار تومان فروخته شد که در مقایسه با هشتم شهریور، ۱۵ هزار تومان افزایش داشت.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر قیمت هر سکه یک گرمی را هم امروز در بازار آزاد همانند سه شنبه پیش ۸۰ هزار تومان اعلام کرد.

کشتی آرای در پایان اظهار کرد : هر گرم طلای ۱۸ عیار بدون اجرت ساخت هم امروز در بازار آزاد با هزار و ۶۰۰ تومان افزایش نسبت به چهار روز پیش، ۵۵ هزار و ۱۰۰ تومان داد و ستد شد.

ارسال نظر