حرف های میلاد میداوودی پس از دیدار با فولاد خوزستان

حرف های میلاد میداوودی پس از دیدار با فولاد خوزستان

میلاد میداوودی مهاجم با ارزش استقلال تهران که بعد از مدتها دوری از میادین در دیدار برابر فولاد خوزستان دقایقی به میدان رفت .

وی موفق شد سومین گل استقلال تهران را به وارد دروازه حریف کند و در انتهای این دیدار در مصاحبه اختصاصی با کانون رسمی هواداران استقلال گفت :من سال گذشته به دلیل مصدومیت شاهد باخت استقلال به تیم فولاد بودم و  الان بسیار خوشحالم که پس از یک سال توانستیم ضمن جبران آن شکست با همان نتیجه صدر نشینی لیگ برتر را به دست آوریم و این برد را به همه هواداران تیم استقلال تقدیم  می کنم.

میداووی در ادامه درباره مصدومیتش اظهار داشت : خدا را شکر مصدومیتم به کلی بر طرف شده و آماده هستم در صورت صلاحدید کادر فنی از این پس در ترکیب تیم استقلال به میدان بروم با توجه به تعطیلی لیگ برتر فرصتی است برای کسب آمادگی بیشتر و سعی میکنم طی این دو تا سه هفته شرایط بدنی ایده آلم را کسب نمایم.

وی در مورد موقعیت های گلی که در این بازی برایش فراهم شد اظهار داشت: به نظرم ضربه کاشته خوبی زدم که میتوانست منجر به گل شود همچنین در  موقعیت تک به تکی که نصیبم شد هم ضربه خوبی زدم اما شرایط زمین مساعد نبود و باعث شد که این ضربه گل نشود.

میلاد میداوودی در پایان ضمن تشکر از هواداران استقلال خطاب به آن ها می گوید : من این گل را تقدیم به همه هواداران استقلال میکنم و امیدوارم با حضور موثر در ترکیب استقلال عدم حضورم در سال گذشته را جبران نمایم و با قهرمانی استقلال موجب شادی و خوشحالی آنان شوم.

ارسال نظر