در مورد سریال آخرین روز با حضور حامد بهداد + عکس

در مورد سریال آخرین روز با حضور حامد بهداد + عکس

حامد بهداد، پوریا پورسرخ، الهام حمیدی و روناک یونسی از جمله بازیگرانی هستند که از روز پنجشنبه ۷ مهرماه با سریال «آخرین روز» در قاب تلویزیون ظاهر خواهند شد.
علیرضا امینی با پشتکار تمام کار خود را برای روی آنتن فرستادن مهیا می‌کند؛ سریالی که خیلی‌ها منتظرش هستند تا ببینند سازنده «هفت دقیقه تا پاییز» و «انتهای خیابان هشتم» در سومین همکاری‌اش با حامد بهداد، در مدیوم تلویزیون چه دستاوردی خواهد داشت.

به گزارش شبکه ایران، علیرضا امینی که پیش از این تله فیلم‌هایی چون «ریسمان سبز»، «راه رفتن روی خطوط» و «یک تصادف ساده» را برای تلویزیون ساخته است با سریالی به ‌نام «آخرین روز» پا به عرصه سریال‌سازی آن‌هم ساختن سریال پلیسی گذاشته است.

تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی با عنوان قبلی «گیوتین» به تهیه‌کنندگی حبیب الله کاسه‌ساز اواخر تیرماه در تهران کلید خورد.

با تمام این اوصاف اخبار حاکی از آن است که همه گروه تولید در تلاش مضاعف هستند تا کار برای ۷ مهرماه همزمان با هفته ناجا آماده پخش شود.

طبق آخرین اخبار، تاکنون بیش از ۵۰ درصد از تصویربرداری «آخرین روز» به پایان رسیده است و سکانس‌های پر تنش و اکشن کار با حضور حامد بهداد و پوریا پورسرخ جلوی دوربین رفته است.
گروه تولید این روزها در لوکیشنی واقع در اختیاریه مشغول ضبط تصاویر هستند و حامد بهداد، پوریا پورسرخ، الهام حمیدی، روناک یونسی و سمانه جلالی از جمله بازیگران حاضر در این لوکیشن هستند.

تدوین همزمان سریال توسط حمید سلیمیان در حال انجام است و ستار اورکی ساخت موسیقی کار را به عهده دارد.

این مجموعه تلویزیونی که قرار است در ایام هفته ناجا در قالب ۸ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای روانه آنتن شبکه یک سیما شود، مضمونی پلیسی معمایی دارد و در آن داستان چند شخصیت گوناگون که به خاطر مساله‌ای درگیر ماجرایی پیچیده می‌شوند، روایت می‌شود.

بهداد در سریال «آخرین روز» در نقش سرگرد صابری ظاهر خواهد شد که در کنار پوریا پورسرخ که نقش سروان پوریا را بازی می‌کند، در تعقیب دختر تبهکاری هستند که پرونده سنگینی دارد و از سوی دیگر دستگیری او گره‌های بسیاری را می‌گشاید.

با این وجود دستگیری این دختر آنچنان که تصور می‌شود ساده نیست و در مسیر پیدا کردن این مجرم ماجراهای بسیاری برای او و دیگران به وقوع می‌پیوندد.

فخرالدین صدیق‌شریف، خسرو شهراز، بیتا بیگی و علی عراقچی بازیگران دیگری هستند که در نقش‌های مختلف این مجموعه دیده خواهند شد.

سریال «آخرین روز» به سفارش گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه یک سیما با همکاری امور سینمایی معاونت اجتماعی ناجا تولید می‌شود.

 

 

عوامل دیگر سریال «آخرین روز» عبارتند از: مجری طرح: محسن کاسه‌ساز، آهنگساز: ستار اورکی، دستیار اول کارگردان: ایمان یزدی، مدیر برنامه‌ریزی: علیرضا نسایی، دستیار مدیربرنامه‌ریزی: حامد مقدم، مدیرتصویربرداری: اسماعیل آقاجانی، طراح گریم: سعید ملکان، طراح صحنه و لباس: میلاد کزازی، آهنگساز: ستار اورکی، جلوه های ویژه: حمید سلیمانی، تدوین: حمید سلیمیان، مدیرتولید: محمد رضا راستگو، مدیر تدارکات: حمیدرضارجایی، مدیر گروه بدلکاران: عرشیا قدسی، ناظر کیفی ناجا: سرهنگ چمنی، ناظر انتظامی: سرهنگ مددی، عکس: فتاح ذی‌نوری، مدیر روابط عمومی: خاطره علی‌نسب.


ارسال نظر