ریمل مناسب مژه ها برای یک میکاپ زیبا و کامل !

ریمل مناسب مژه ها برای یک میکاپ زیبا و کامل !

سیمرغ: از آ نجایی که ریمل به عنوان یکی از اصلی ترین ابزار برای یک میکاپ زیبا و کامل است، همه ی خانم هایی که دوست دارند هنگام خرید در انتخاب آن دچار اشتباه نشوند و به راحتی تشخیص دهند که برای مژه هایشان کدام نوع از انواع ریمل ها مناسبتر است، بهتر است با تفاوت آنها آشنایی داشته باشند.

پس باید بدانید که:

۱- برای مژه های کم پشت،با فاصله و نازک یک ریمل خرده مژه دار و البته ضد آب مناسبتر از انواع دیگر است.

۲-مژه های پرپشت و سیاه اما صاف و بی حالت بهتر است با یک ریمل بدون خرده مژه با برسی از هم باز نه فشره حالت داده شوند که البته برای این مژه ها نوع ریمل میتواند هم ضد آب باشد و هم معمولی.

۳-برای مژه های بلند و حالت دار و نزدیک به هم استفاده از یک ریمل پلاستیکی با برس پیچی می تواند در تیره تر نشان دادن و خوش حالت تر کردن آنها کمک کند که البته اغلب ریمل های پلاستیکی به راحتی با آب از مژه ها جدا خواهند شد.

۴-مژه های بسیار کوتاه و نازک کم پشت را ابتدا با یک ریمل خرده مژه دار کاملا پرپشت و بلند کنید و سپس برای جداساختن آنها از یک ریمل پلاستیکی به آرامی روی آنها بزنید و در دو جهت افقی و عمودی آنها را از هم باز کنید و فرم دهید.

قابل ذکر است که هنگام خرید وقتی که برس یک ریمل پلاستیکی را خارج می کنید حالت کشدار داشته و مواد ریمل کاملا محسوس به برس آن چسبیده اند اما برس ریمل های معمولی اینطور نیستند تنها مواد سیاه رنگ ریمل به آنها چسبیده اند.

ریمل های خرده مژه دار هم تکه های ریز و تارهای کوتاه مو خط خطی لابه لای برس آنها دیده خواهند شد.

 

ارسال نظر