این زن میتواند با شما رابطه جنسی برقرار کند + عکس | جوان کمپ

این زن میتواند با شما رابطه جنسی برقرار کند + عکس

جوان کمپ :سالهاست آدم ها دنبال یک جنس مخالف مصنوعی میگردند که باهاش بدون درسر رابطه جنسی برقرار کنند.اکنون موقع ان است که به شما بگوییم یک گروهکی تولید زن های مصنوعی را بر عهده گرفته . الان در بازار سوریه رونق دارد.این زن ها مثل یک زن کارای دارند برای رابطه جنسی حتی گرم تر و بهتر از یک زن ….

url

تصاویر دیگری در ادامه مطلب موجود است

جوان کمپ شما رابه دیدن ادامه مطلب دعوت میکند.

زنان مصنوعي

یک گروهکی چند وقتی است دارد برای ساختن زن مصنوعی فعالیت میکند که به تازگی موفق شده یک زن را دقیق مشابه انسان بسازد این زن ها برای خالی کردن شهوت فرماندهان روسیه در راستای مخالفت با بشار اسد تولید شده و گفته اند هر چند تا بخواهند به صورت نامحدود و رایگان به این افراد اراوه می گردد.این زن ها در بازارهای کشور های مختلف به فروش میرسد حتی بعضی از کشور های اسلامی .

بر اساس گزارش‌های منتشر شده صاحب این شرکت فرانسوی یکی از شیوخ قطری است که زد و بند های مالی هم با امیر جدید قطر دارد. گفتنی است تا به حال چندین محموله از این زنان مصنوعی برای تخلیه غرایض جنسی تروریست‌های ارتش آزاد سوریه که گویا دیگر زنان واقعی آنها را ارضا نمی‌کند ارسال شده است.

لازم به ذکر است که یک دستگاه تانک فرانسوی به رنگ صورتی با تعدادی از این زنان مصنوعی برای تبلیغات و جمع آوری کمک از مردم برای این حرکت به اصطلاح بشر‌دوستانه در خیابان های اصلی چند شهر فرانسه تردد کرده و محموله‌های خودشان را برای ترویست‌های سوری ارسال کرده‌اند.

جوان کمپ شما را به دیدن مطالب دیگر جوان کمپ در لینک زیر دعوت میکند.

جوان کمپ

با تشکر از شما جوان کمپ

یک نظر

  1. جاوید گفته است :
    اسفند ۲۲ام, ۱۳۹۲

    سلام

    [پاسخ]

ارسال نظر