شکایت فتح الله زاده از مایلی کهن

شکایت فتح الله زاده از مایلی کهن

سرپرست باشگاه استقلال گفت: آقای علیپور دچار اشتباه شده و هر دو طرف را متهم فرض کرده در حالی که ما از مایلی‌کهن شاکی هستیم.

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اظهارات صمد مرفاوی که برد استقلال را غیر طبیعی دانسته بود، اظهار داشت‌: ‌هر کسی که می‌بازد از این حرف‌ها می‌زند. این حرف‌‌های جالبی نیست. کمیته انضباطی حتما این مسئله را بررسی می‌کند. کمیته حقوقی باشگاه نیز به این مسئله اعتراض خواهد کرد. فوتبال برد و باخت دارد. اگر چنین چیزی بود پس چرا ما مقابل سپاهان مساوی کردیم؟ ترجیح می‌دهم به این اظهار نظرها جوابی ندهم.

وی درباره صحبت‌های حجت‌الاسلام علیپور مبنی بر اینکه پرونده درگیری لفظی وی و مایلی‌کهن در هیئت تخلفات حرفه‌ای فوتبال بررسی می‌شود و این اقدامات در ماه مبارک رمضان جریمه دو برابری دارد، عنوان کرد: هر چیزی مجاری قانونی خود را دارد. ما شاکی هستیم چون این همه توهین شنیدیم. اگر به حق باشیم قانون به ما رای می‌دهد و اگر نباشیم که تکلیف‌مان روشن است. وقتی راه چنین موضوعی مشخص است، دیگر اینقدر بالا و پایین پریدن ندارد. یعنی می‌گویم وقتی کسی به ما توهین می‌کند شکایت هم نکنیم؟

فتح‌الله‌زاده تصریح کرد: علیپور دچار اشتباه شده و هر دو طرف را متهم فرض کرده است. باشگاه استقلال شاکی است و می‌خواهد تکلیف تهمت‌های زده شده روشن شود. کجای این حرف من بد است؟

سرپرست باشگاه استقلال در ادامه در مورد انتخاب اعضای کمیته فنی و بحث حضور جواد قراب، اصغر شرفی، علیرضا منصوریان و اصغر حاجیلو در کمیته فنی گفت: با حسن روشن صحبت کرده‌ایم و برای او حکم زده‌ایم. برای انتخاب اعضای کمیته فنی با ۱۲ نفر از پیشکسوتان استقلال صحبت کرده‌ایم ولی هنوز مشخص نیست از هر یک در کدام قسمت استفاده کنیم. نمی‌خواهیم کمیته فنی نمایشی داشته باشیم. مثلا بحث این است که آیا منصوریان می‌تواند وقت خودش را برای کمیته فنی بگذارد یا نه.

فتح‌الله‌زاده اضافه کرد: هر گاه نفراتمان را انتخاب کردیم برای آنها حکم می‌زنیم. شاید هم اعضای کمیته فنی همین نفراتی باشند که مطرح شده است.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود پرویز مظلومی از تشکیل کمیته فنی با این نفرات ناراحت است، گفت: من هنوز با مظلومی صحبت نکردم که بدانم ناراحت است یا نه. آن کاری که درست است انجام می‌دهیم. باشگاه باید کمیته فنی داشته باشد که متشکل از پیشکسوتان کاردان باشد. طبیعی است که چنین تصمیمی به نفع استقلال است. من خودم می‌خواهم اختیاراتم محدود شود تا فنی‌تر تصمیم بگیرم. ما باید به سمت حرفه‌ای شدن برویم.

فتح‌الله‌زاده تاکید کرد: هیچ وقت کمیته فنی نمی‌تواند آلترناتیو سرمربی باشد. کمیته فنی را تشکیل می‌دهیم که حامی سرمربی باشد. من حتی اگر به اعضای کمیته فنی حکم بدهم و احساس کنم که حمایتی از سوی آنها صورت نمی‌گیرد باز تغییراتی ایجاد می‌کنم. ما می‌خواهیم دور هم جمع شویم تا بار فنی تیم بالا رود نه اینکه تقابل ایجاد کنیم. هر کاری در اول راه تبعاتی دارد اما باید تمرین کنیم تا حرفه‌ای شویم.

سرپرست باشگاه استقلال درباره حرف وحدیث‌ها در مورد فعالیت رضا رجبی در آکادمی فوتبال باشگاه استقلال گفت: کمیته فنی را تشکیل می‌دهیم تا تصمیمات فنی از این کمیته بیرون بیاید.

فتح‌الله‌زاده در پایان در مورد حضور مدافع عراقی در استقلال به فارس گفت: این هم از آن خبرهایی است که ابتدا در مطبوعات مطرح شده و جو را به هم ریخته است. من زمانی از حضور بازیکن باخبر می‌شوم که کادر فنی تحقیقاتش را در مورد بازیکن مورد نظر انجام داده باشد. در حال حاضر مشخص نیست چه بازیکنی به استقلال می‌آید.

ارسال نظر