عکس های فرزندان خاوری در کانادا

عکس های فرزندان خاوری در کانادا

تصاویر فرزندان خاوری در تورنتو

با گذشت دو هفته از وعده سخنگوی بانک ملی مبنی بر بازگشت خاوری، مدیرعامل سابق بانک ملی به کشور و وعده خود وی مبنی بر بازگشت سریع به ایران ، هنوز خبری از این چهره در دست نیست، و به همین دلیل آینده اطلاعاتی مربوط به دو تن از فرزندان وی را منتشر می کند.

اردوان خاوری پسر مدیر سابق بانک ملی، ساکن کانادا و مالک ۶ شرکت می باشد که یکی از آنها شعبه اسرائیل هم دارد. وی با استفاده از اعتبار و نفوذ پدر جان خود صاحب ثروت هنگفتی شده و به فعالیت اقتصادی توام با تفریحات سالم!! هم می پرداخته است.

جهت مشاهده تصاویر و خواندن لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید…

 

 

Rose Party … February 9th 2007 @ Suite 106(LEVEL Nightclub) 106 Peter St, Toronto. Receive a FREE Karting Pass with EVERY ticket!! ” A Lucky Couple WINS an all inclusive trip to CUBA” !! Rotating DJ’s: DJ Dynamite & Diez MC Franky J Tickets @ Roses NewYork OR (416) 880-0156 (647) 829-5263 PROMOSAM CO & Emshab Entertainment. Spons: Ardavan Khavari , Ali Sadeghi 19+

پیش از این رسانه ها وی را صاحب چندین شرکت دانسته بودند . شرکت سوآرینگ تراول، دو آژانس  اوج و هما، نمایندگی های ایران ایر و ماهان و همینطور شرکت Jerry caplan شرکت سوآرینگ تراول علاوه بر خدمات مسافرتی در کار حمل و نقل هم بوده است این شرکت در تهران در خیابان شیخ بهایی هم دفتر داشته است، ضمن اینکه در اسرائیل هم دفتر دارد.

ارسال نظر