"ورود آقایان ممنوع" رکورد "اخراجی های 3" را شکست

“ورود آقایان ممنوع” رکورد “اخراجی های 3” را شکست

"ورود آقایان ممنوع" رکورد "اخراجی های 3" را شکست

فروش فیلم”ورود آقایان ممنوع”درتهران به رقمی معادل ۲ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان رسیده است/فروش فیلم اخراجی‌های ۳ در پایان اکران خود در تهران به رقمی معادل ۲میلیارد و ۲۷۲ میلیون تومان رسیده بود.

میزان فروش فیلم ” ورود آقایان ممنوع” پس از هفت هفته به رقمی معادل ۳ میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش ایلنا علی سرتیپی مدیر عامل فیلم ایران و مدیر بخش فیلم‌های “ورود آقایان ممنوع” و “سیزده ۵۹ ” با اعلام این مطلب افزود: با آنکه نمایش فیلم‌های ” ورود آقایان ممنوع ” و سیزده ۵۹ از گروه‌های سینمایی خارج شده است اما این فیلم‌ها همچنان با استقبال مخاطبان روبه رو هستند.رکورد اخراجی ها با فیلم سینمایی ورود آقایان ممنوع شکسته شد !!!رکورد اخراجی ها با فیلم سینمایی ورود آقایان ممنوع شکسته شد !!!

وی ادامه داد: فیلم “ورود آقایان ممنوع” در هفته هشتم در تهران به رقمی معادل ۲ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها به یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان رسیده است و این هم در حالی اتفاق می‌افتد که ماه رمضان آغاز شده است.

سرتیپی تاکید کرد: شب گذشته میزان فروش فیلم “ورود آقایان ممنوع” ۵۰ میلیون تومان بوده است.

همچنین فیلم سیزده ۵۹ تا امروز در تهران ۱۸۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۳۰۰ میلیون تومان فروخته شده است.

سرتیپی با اشاره به موفقیت سایر فیلم‌های اکران شده گفت: فیلم جدایی نادر از سیمین که مجددا به صورت تک سانس در سینمای عصر جدید و ایران اکران شده است با استقبال خوبی از طرف مخاطبان روبه رو شده است.

گفتنی است که پیش از ورود فیلم” ورود آقایان ممنوع” تنها فیلم اخراجی‌های ۳ به رقمی معادل فروش ۲ میلیارد و ۲۷۲ میلیون تومان در تهران رسیده بود.

ارسال نظر